Засідання Ради ПСТУ

відбулося 11.05.2016 в Івано-Франківської області.

2016-05-11-rada-pstu-03

ПРОФСПІЛКА ТАКСИСТІВ ВИСЛОВЛЮЄ ОКРЕМУ ПОДЯКУ МИХАЙЛУ РИБАКУ ТА ЙОГО РОДИНІ ЗА ЗРАЗКОВУ ГОСТИННІСТЬ, ПОВНИЙ ШЛУНОК, М’ЯКУ ПОДУШКУ ТА ЕКСКУРСІЮ ДО БУКОВЕЛІ.

Розглядалися питання:

1. Проект змін до закону про таксі
(концепція, додаток);

Проект отримав підтримку з боку регіональних представників Профспілки та поліції Івано-Франківської області. Просимо ознайомитись з Проектом та висловити свою думку.

2016-05-11-rada-pstu-13

2. Презентація бізнес-проектів;

Генеральний партнер — Socium.

SOCIUM-LOGO-color

Найбільший постачальник картографічних матеріалів в Україні. Платформа MicroGis володіє унікальною точністю в представленні актуальних картографічних даних в нашій країні. Наразі компанія займається розробкою всеукраїнської програми лояльності для населення з крос-галузевою взаємодією. Сьогодні, як майже і завжди, українець відчуває потребу в економії. Та з програмою Socium в нас буде можливість гарантувати пасажиру таксі знижку на товари в магазинах, коли він скористується нашою послугою. Компанія прогнозує зниження навантаження на гаманець українця та, як наслідок, збільшення попиту на послуги таксі. Компанія Socium звернулась до Профспілки таксистів з пропозицією прийняти м’яч на ринку пасажироперевезень в їх проекті. Представники компанії провели три дні з нами, занурились у поточні проблеми ринку та запропонували варіанти їх вирішення за допомогою розробки грандіозного, на нашу думку, IT-продукту, який упорядкує та зробить ринок таксі прозорим для держави, та, що головне, для клієнта.

2016-05-11-rada-pstu-14

Учасники засідання:

Impression

all-logos-IMPRESSION
Найбільший виробник комп’ютерної техніки в Україні презентував свою розробку планшетного комп’ютера на базі моделі ImPAD 6415, який пропонується використовувати в якості АРМ таксиста. Пристрій оснащується додатковим GPS модулем для значного збільшення точності визначення координат, яскравим антибліковим покриттям з поращеними кутами огляду та покращеною вентиляцією для запомігання перегріву пристрою, який спостерігається навіть у смартфонах при активному використанні при роботі з навігаційними системами. Прогнозується приємна вартість пристрою, яка буде оголошена пізніше, після його остаточної розробки та проходження тестів.

2016-05-11-rada-pstu-04


 

FONDY

Fondy_logo

Багатофункціональний інструмент, який об’єднує всі платіжні методи і відкриває кордони електронної комерції бізнесу таксі у питанні безготівкового розрахунку. Автоматична оплата з карт Visa і MasterCard від клієнтів таксі. Система фінансового розрахунку співпрацює не з одним, а з кількома банками та дозволяє гнучко налаштувати розщіплення платежу між учасниками в залежності від платіжної схеми служби таксі. Систему можна підключити до мобільного додатку та до web-сторінки з формою замовлення.

2016-05-11-rada-pstu-05

3. Висловлення подяки.

Подскребаєв Дмитро Анатолійович — за багаторічну сумлінну працю заради спільної мети.

Старцев Сергій Вікторович — за багаторічну сумлінну працю заради спільної мети та активну участь у волонтерському русі.

Васильєв Володимир Вітальович — за багаторічну сумлінну працю заради спільної мети. Вітаємо з 50-ти річчям.

Поспілько Сергій Іванович — за багаторічну сумлінну працю заради спільної мети.

Рибак Михайло Васильович — за багаторічну сумлінну працю заради спільної мети та активну участь у волонтерському русі.

2016-05-11-rada-pstu-102016-05-11-rada-pstu-112016-05-11-rada-pstu-092016-05-11-rada-pstu-082016-05-11-rada-pstu-12

Comments

comments

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ